Alışveriş Güvenliği

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Hürriyet Mah. Tekin Sk No:13/1 (Şirinevler) Bahçelievler  / İstanbul adresinde bulunan Burç Ticaret Limited Şirketi kullanıcıların websitelerimiz üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla kullanımına da izin vermektedir.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

Burç Ticaret, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Burç Ticaret’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Burç Ticaret’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

Her Kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Saygılarmızla

Burç Ticaret

 

ALIŞVERİŞ GÜVENLİĞİ

Burç Ticaretten alışveriş yaparken içiniz rahat olsun. Satmış olduğumuz tüm ürünler ithalatçılar, üreticiler ve ana toptancılarından temin edilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünlerin orjinal ambalajında elinize ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Alışveriş yaparken güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirisiniz. Sağlanan SET ve SSL protokolleri sayesinde, alışveriş sırasında paylaşmış olduğunuz her türlü bilgi için güvenlik sağlanmış olur.

Kredi Kartı Güvenliği

Sitemizde dolaşırken https:// gördüğünüz her yerde data alışverişi 128 bit şifrelenmiş olarak yapılmaktadır. Bu sayede işlemlere dışarıdan herhangi bir şekilde ulaşılamaz ya da çözümlenemez.

3D Secure güvenli işlemler sayesinde, Kredi Kartı bilgilerinizi çok daha güvende. 3D işlem gerçekleştirirken bankanızın sunucusuna bağlanırsınız ve sadece sizin bilmekte olduğunuz kart şifreniz ve güvenlik sorunlarınız ile bankanız üzerinden işleminizi gerçekleştirirsiniz. Böylece maksimum güvenlik sağlanmış olur.

Bilgilerinizin Gizlilik ve Güvenliği

Üyelik bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği en yüksek şekilde sağlanacaktır. Kişisel bilgilerinizin sizin bilginiz dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir 3. Şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılması söz konusu değildir.

MENU

KATEGORİLER

CANLI DESTEK

yükleniyor...